10 października 2016

Instruktorzy

Nasi instruktorzy

Profesjonalizm i pasja
Przesłany obraz

Kasia Pawłowska

Taniec

Absolwentka PWST w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Tancerka Krakowskiego Teatru Tańca od 2016 roku. Autorka projektu edukacyjnego ” Myśląc…taniec”.Jest aktorką krakowskiegoTeatru Kultureska, współpracuje także z Teatrem Moich Marzeń oraz Teatrem Fabryka Kultury z Chorzowa.

Przesłany obraz

Mateusz Dyba

Modelarstwo

Od 15 lat zajmuję się modelarstwem lotniczo – kosmicznym. Przez kilka lat należałem do kadry narodowej w modelarstwie kosmicznym.
Od dwóch lat jestem instruktorem i opiekunem na obozach modelarsko – rekreacyjnych „Pod Durbaszką” w Jaworkach.

Przesłany obraz

Aleksandra Kąkol

Pilates

Ola realizuje się jako Instruktorka Fitness oraz Pilates, Trenerka Personalna i poszerza swoją wiedzę
studiując Fizjoterapię na AWF w Krakowie oraz biorąc udział w licznych szkoleniach.

Przesłany obraz

Bartosz Podlewski

Psotki i turlanki

Od 9 lat zajmuję się szkoleniem dzieci i młodzieży z zakresu piłki nożnej. Przygodę z trenowaniem rozpocząłem podczas studiów w Anglii i w tamtejszej federacji (FA) ukończyłem odpowiednie kursy. W pracy trenerskiej wyznaję zasadę – „Aby zapalać innych, sam musisz płonąć”.

Przesłany obraz

Anna Pancerz

Zajęcia przedprzedszkolne
Sensorki

Przede wszystkim Mama, z wykształcenia pedagog, pedagog specjalny. Jej największą pasją jest twórcza praca z dziećmi. Absolwentka kursów z zagadnień pedagogicznych i psychologicznych. Pierwsze kroki w pracy z dziećmi stawiała podczas studiów. Praca z najmłodszymi jest dla niej źródłem radości i satysfakcji. Na swoich zajęciach wyzwala w dzieciach kreatywność i zachęca do ciągłego odkrywania świata.

Przesłany obraz

Magdalena Głowacka

Kącik logopedyczny

Ukończyłam filologię polską nauczycielską z logopedią. Pracuje w SP nr 2 w Krakowie jako wychowawca świetlicy oraz logopeda. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi z wadami wymowy, autystycznymi, dyslektycznymi, a także z niezakończonym lub opóźnionym rozwojem mowy. Rozpoczęła studia podyplomowe „Neurologopedia z elementami audiologii i foniatrii”.

Przesłany obraz

Katarzyna Matusik-Niwicka

Plastyka i Teatrolandia

Prowadzę autorską pracownię hand-made eMNiKa. Zajmuję się tworzeniem biżuterii, ceramiką, makramą, malowaniem na tkaninie. Ponadto prowadzę zajęcia artystyczne w przedszkolach.

Przesłany obraz

Magdalena Cagara

Język angielski

Mama, magister filologii angileskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci. Od 3 lat pracuje znaną na świecie metodą Helen Doron w Krakowie.

Przesłany obraz

Sebastian Cieślik

Minijudo

Mam 28 lat jestem absolwentem krakowskiego AWF, posiadam stopień mistrzowski 1 DAN oraz uprawnienia instruktora Judo. Od 5 lat pracuje jako instruktor z najmłodszymi adeptami. Treningi z maluchami przynoszą mi ogrom satysfakcji a największą nagrodą z moja prace są szczere uśmiechy po każdych zajęciach.

Przesłany obraz

Marzena Michalczyk

Zajęcia muzyczne

Nazywam się Marzena Michalczyk. Muzyka to moja pasja i największa miłość – szczególnie gdy mogę się nią dzielić z najmłodszymi obywatelami świata – dziećmi.

Przesłany obraz

Sylwia Kotaba

Psotki i turlanki

Absolwentka Akademii Wychowania fizycznego, kierunek: wychowanie fizyczne, ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Wielokrotna opiekunka do dzieci, opiekun dzieci podczas półkolonii. Wolny czas uwielbia spędzać z dziećmi realizując po części swój kierunek studiów.

Przesłany obraz

Joanna i Kinga

Zajęcia chemiczne

Dwie szalone chemiczki, które zapewnią Twojemu dziecku mnóstwo atrakcji poprzez połączenie nauki chemii z zabawą! To one wprowadzają Młodych Chemików w magiczny, kolorowy chemiczny świat!

Przesłany obraz

Lucyna Mirzyńska

Szkoła rodzenia

Lucyna Mirzyńska – położna rodzinna i pedagog rodziny.
„Jestem szczęśliwa, bo szczęśliwy człowiek to ten, co robi to, co kocha”. W ramach kontraktu z NFZ wraz z koleżankami tworzę NZOZ Położne Rodzinne.

Przesłany obraz

Józefa Gurgul

Szkoła rodzenia

Jestem położną dyplomowaną, z długoletnim stażem zawodowym.
Moja praca jako położnej rodzinnej to głównie opieka przedporodowa-edukacja ciężarnych po 21 tygodniu ciąży- przygotowanie do macierzyństwa i opieka nad kobietą i jej dzieckiem po porodzie.

Przesłany obraz

Grzegorz Słabek

Szachy
Przesłany obraz

Kinga Pukowska

Warsztaty chustowe

Kinga Pukowska – z wykształcenia specjalistka w zakresie żywienia
człowieka, z zamiłowania doula i doradca chustowy, z powołania żona i
mama trójki dzieci, obecnie edukowanych domowo.

Przesłany obraz

Agnieszka Nadgrodkiewicz

Zumba

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Prowadzi zajęcia od ponad 10 lat, ciągle doskonaląc swoje umiejętności. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. na Cyprze i w Wielkiej Brytanii.

Przesłany obraz

Joanna Ziółko

Angielski dla mam z dziećmi

Joanna Ziółko -Magister filologii angielskiej i specjalista ds.
metodyki , prowadzę kursy języka angielskiego dla dorosłych od 9
lat. Jestem pasjonatką uczenia się i chętnie dzielę się swoim
entuzjazmem do języków z innymi.

Przesłany obraz

Magdalena Pardela

Pilates

Magdalena magistrantka Fizjoterapii na AWF w Krakowie, Trener Personalny,dyplomowana Instruktorka Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness oraz Kulturystyka. Specjalizuje się w zajęciach z nurtu Body&Mind.